Litomyšl

Rodinný penzion

Dopřejte si pohodovou dovolenou nebo romantický víkend v srdci jednoho z nejkrásnějších českých měst. Ubytujte se v našem penzionu s rodinným zázemím, který vám poskytne pohodu, odpočinek i soukromí. Už vám nic nebrání vydat se na výlet za kulturou, památkami nebo aktivní rekreací do krásné přírody v okolí Litomyšle.

Krásné ubytování pro turisty i pracující

Penzion svou polohou nedaleko centra Litomyšle i autobusového nádraží je ideální pro ty, kteří dočasně pracují v Litomyšli nebo jejím okolí a upřednostňují soukromí, jaké tento malý útulný penzion nabízí.

Rodiny s dětmi a cykloturisté uvítají možnosti, které jim poskytne zázemí penzionu při výletech po památkách v Litomyšli nebo cyklotoulkách, kterých nabízí okolí Litomyšle více jak 232 km.

Skvělé místo pro Vaše zážitky

Areál zahrad má rozlohu přes jeden hektar. Návštěvník tu najde altán s výhledem na město, "šachovnici" s trvalkami i květinové záhony. Plochy trávníků jsou určeny k volnému pohybu i odpočinku. V centru zahrad se nachází bazén s mlhovištěm a sousoší, které městu daroval sochař Olbram Zoubek.

Velký dvoulůžkový pokoj

Pro pár i rodinu

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Romantika pro dva

Apartmá

Rodinná dovolená s dětmi

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Dámská jízda ve třech

Galerie

Lidem se u nás líbí

Příjemná atmosféra penzionu. S rodinou jsme si pobyt moc užili! 

– Adam Müller

s kamarádkami jsme vyrazily na dámskou jízdu, nemohly jsme vybrat lépe! Příjemný penzion za příznivou cenu!

– Tereza Režná

Určitě se do penzionu vrátíme! Příjemný personál, čisto, prostě spokojenost.

– Andrea Kozová